Kazandırır.net Nedir?

Kazandırır.net çok avantajlı alışveriş fırsatları sunan bir online alışveriş portalıdır.

Üyelik sonrasında alışveriş yapabilmek için ne yapmam gerekir?

Kazandırır.net abonesi olduğunuzu anlayabilmemiz için mailinize bilgilendirme mesajı gelecektir ve Kazandırır.net websitesine girmeniz gerekmektedir.

Puanların kullanım süresi ne kadardır?

Kampanya süresince kazanılmış olan puanların kullanım süresi 31 Aralık 2020 tarihinde sonlanacaktır. 

Üyelik Şifremi unutursam ne yapmam lazım?

Şifrenizi unuttuğunuz taktirde, Üyelik Girişi sayfasındaki Şifremi Unuttum butonuna basarak e-posta adresinizi girdiğiniz taktirde, e-posta adresinize yollanan e-postadaki yönlendirmeleri takip ederek şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.

E-postanızın “Junk/Spam/Önemsiz” klasörü içerisine düşmesine karşı, bu klasörünüzü kontrol etmenizi öneririz.

Siparişimin durumunu nereden öğrenebilirim?


Siparişiniz tarafımıza ulaştığında otomatik sipariş onay mesajınız ve sipariş numaranız, üyelik bilgilerinizde vermiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir.

Siparişlerinizi size verilen sipariş numarası “Siparişlerim” ekranından takip edebilirsiniz.

Siparişim ne kadar sürede elime geçer?

Kazandırır.net olarak siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu siparişleri mümkün olan en kısa sürede tarafınıza ulaştırmak amacındayız. Siparişleriniz banka ödeme onayı alındıktan sonra işleme alınır ve teslimat adresinize kargo ile gönderilir.

Sipariş ettiğiniz ürünler, ortalama 10 iş günü (beyaz eşya ve mobilya ürünlerinde 15 iş gün) içerisinde teslim edilecektir. Tedarikçi firma kaynaklı yaşanabilecek geçici stok sorunlarında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Sitemizden ödemesini yapmış olduğunuz siparişinizi, kargoya tesliminden önce destek@kazandirir.net adresine e-mail atarak iptal edebilirsiniz.

Fatura ve teslimat adresi farklı olabilir mi?

Online alışveriş formunda fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz. Bunu sağlamak için siparişinizi tamamlarken adres işlemleri sırasında "fatura adresi teslimat adresimle aynı" seçeneğini kaldırarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Yurtdışına Teslimat Yapılabilir mi?

Yurtdışı teslimatımız anlaşmalı ülkelere yapılabilmektedir.

Teslimat esnasında nelere dikkat etmem gerekir?

İlgili kargo firmasından ürününüzü teslim alırken kargo yetkilisi önünde paketi açıp kontrol ediniz. Teslimat sırasında ürünle ilgili herhangi bir hasar çıktığı takdirde kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı tutturmanız ve ilgili evrakın 1 nüshasını almanız gerekmektedir. Konuyla ilgili tarafımıza bilgi verdiğiniz taktirde işlemleriniz daha çabuk ilerleyecektir. Teslimat sırasında ürünle ilgili herhangi bir hasar çıktığı takdirde  kargo firmasına tutanak tutturmak kaydıyla aynı ürün yenisi ile birebir değiştirilerek yeniden tarafınıza gönderilir. Ürünü kabul edip teslim aldıktan sonra ürünle ilgili herhangi bir arıza çıkarsa ilgili teknik servise başvurarak konuyla ilgili yardım alabilirsiniz. Aksi takdirde kargo firmasının ürünü size eksiksiz olarak teslim ettiğini kabul etmiş olursunuz.

Ürünlerim nasıl yollanır? Kim bana ulaştırır?

Seçtiğiniz ürünler anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo firması tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sıyla tarafınıza bildirilecektir.

Satılan ürünlerin garantisi var mı?

Sattığımız bütün ürünler minimum 2 yıl ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

 Satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim? Cayma hakkımı kullanabilir miyim?

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

TÜKETİCİ'nin, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya malın gösterdiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkı vardır.

Cayma hakkının kullanılarak iade edilebilmesi için aşağıdaki detaylara uygun olması gereklidir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

- Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri )

Diğer Ürünlerin iadesinde;

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

- Her türlü yazılım ve programlar

- DVD, VCD, CD ve kasetler

- Taşınabilir bilgisayarlar

- Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

- Her türlü kozmetik ürünleri

- Her türlü iç giyim ürünleri

 İade Süreci Nasıl İşler?

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir.İade faturası, Kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmesi gerekmektedir.

Ürün arızalanırsa ne yapmalıyım?

Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurmak sureti ile garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Arızalı ürünlerinizi doğrudan size en yakın yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlar.