KAZANDIRIR.NET HAKKINDA

Kazandırır.net, Red Bull'un müşterilerine çok avantajlı online alışveriş fırsatları sunan elektronik bir alışveriş portalıdır. Red Bull’ un düzenlemiş olduğu hediye kampanyalarından kazanılan hediyeleri geniş ürün yelpazesi ve kusursuz hizmet kalitesiyle müşterilerine ulaştırabilmek için yola çıkmıştır.

Red Bull müşterileri, Gerek kampanyalardan kazandıkları puanlarla, gerekse Red Bull desteği ile yüzlerce üründe yakaladıkları çok avantajlı fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini çıkarırlar.

Kazandirir.net’ten alışveriş yapabilmek için, Red Bull tarafından bu sisteme üye yapılmış olmanız gereklidir.


INTERLINK ŞİRKETLER GRUBU

Interlink Şirketler Grubu 1987 yılında kurulmuş olan ve kurulduğu günden bugüne satış arttırıcı ve sadakat sağlayıcı programları projelendirip uygulayan bir şirkettir.

Interlink Şirketler Grubu, Sadakat kampanyalarının yanı sıra B2B ve B2C kanalına yönelik olarak müşterilerine; promosyon, danışmanlık, katalog ve kampanya döküman hazırlığı, döküman baskısı ve dağıtımı, puan takibi, ürün temini ve depolama gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca bunların dışında sunmakta olduğu hizmetlerin arasında, paketleme, sevkiyat, adrese teslim, ürün değişimi, raporlama, online bağlantı, web promosyon sitesi, çağrı merkezi, mobil pazarlama, sms gönderme ve kontör yükleme de yer almaktadır. 

Bugüne kadar 1010’u kataloglu olmak üzere 1326’ nın üzerinde kampanya gerçekleştiren Interlink, 95’i çok uluslu 458 firmaya hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.